IV. sraz ze Štíteckých zahrad

22. června

Původně plánovaný sraz ze Štíteckých zahrad se po společné domluvě přesouvá na poslední prázdninový víkend a to na 28.- 30. srpna, pozvánky byly všem už rozeslány. Těšíme se moc!!!

SVKVO Náměšť na Hané

13. června

Na Speciální klubovou výstavu jsme vyjeli s Goshou a Gouddym. S Goshou jsme potřebovali projít „výběrem do chovu“ a aby nemusela jet sama, přihlásila jsem i Gouddyho.

Gouddy absolvoval klubovku už standardně s VD (velmi dobrý), je trochu typově jiný, než klasický český VOD. Má jemnější hlavu, než psi české linky a typem se přibližuje spíše svým předkům v Austrálii. Nic to ale nemění na tom, že již získal titul Český šampion a že je přínosem nové krve do českého chovu.

Gosha v kruhu získala hodnocení Výborná 1, CAC a výběrem do chovu prošla bez chybičky s poznámkou „ušlechtilá fena“. Máme tedy KANDIDÁTKU CHOVU!!!

I když celkově výstava působila velmi chaoticky, rozhodčí asi neměl svůj den a vedoucí kruhu neměl pojem o výstavnictví vůbec, byla jsem s výsledky spokojená.

Rádi jsme viděli všechny naše známé a příště zas!!!

ZV OMS Šumperk, honitba Hubert Bludov

9. května

Goshe letos také začala pracovní sezóna. 9. května jsme spolu absolvovaly Zkoušky vloh, které se nám podařilo projít a to bez přípravy, v I. ceně s 204 body. Goshenka je moc šikovná, jen kdybych měla víc času….

NVP Ostrava, rozhodčí: MVDr. Kalich (CZ)

11. dubna

Na dubnovou Národní výstavu v Ostravě, jsem přihlásila jen Goshu a už do dospěláků, do Mezitřídy. Panu rozhodčímu se moc líbila, dostala krásný posudek a hodnocení: V1, CAC, Národní vítěz.

IV. sraz ze Štíteckých zahrad

2. března

I letos plánujeme srazík pro odchovánky ze Štíteckých zahrad a jejich pánečky. Předběžné datum opět přelom července a srpna, tzn. že 31. 7. až 2. 8. 2015. Pozvánky včas rozešlu, ale s datem počítejte, neplánujte si žádné svatební cesty apod. ;-)

X. HANÁCKÁ VÝSTAVA PSŮ, rozhodčí: Nehyba Oldřich

3. ledna

Na tuto výstavu jsem přihlásila Goshu do tř. mladých a Gouddyho do tř. otevřené. Výstava se nám moc povedla!!!

Gosha ze Štíteckých zahrad, Výborná 1, CAJC, BOJ, dokončen ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION.

Gouddy Sachmet, Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS, dokončen ČESKÝ ŠAMPION.

Lepší to snad už ani nemohlo být. Jsem na oba moc pyšná a přeji jim hodně dalších úspěchů, ať výstavních, pracovních, nebo v chovu!!!

PF 2015

1. ledna

VÝMARSKÝ OHAŘ

ARCHIV NOVINEK

© 2010 ze Štíteckých zahrad
všechna práva vyhrazena, bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoliv další publikace obsahu stránek