Máme dalšího CHOVNÉHO PSA!!!

20. listopad

Dnes dorazil Gouddyho PP s razítkem: „CHOVNÝ PES“ Mám velkou radost!!! Je to pro mě takový předčasný vánoční dárek.

MVP CACIB PRAGUE 2. 11. 2014, judge: Mr. Shields David (GB)

2. listopad

V sobotu hon a hned ráno v neděli jsme vyrazili s Gouddym směr Praha. Gouddy mi udělal velkou radost, v „Třídě otevřené“ si vyběhal Výbornou 1, CAC, CACIB s úplně nádherným posudkem. Jsem na něj pyšná!!!

IV. sraz ze Štíteckých zahrad

1.- 3. srpna

Z důvodu „psího počasí“ se nám letos začátkem srpna nepodařilo uskutečnit v pořadí IV. sraz ze Štíteckých zahrad. Takže pro ty, kteří marně hledají fotky z této akce, slibuji že příští rok srazík BUDE!!! A snad i nějaké fotky.

Klubová výstava VO, Miroslavské Knínice (zámecký park)

31. května

Na klubovou výstavu jsem přihlásila Achima, proč ne, když jsem ho chtěla předvést i na přehlídce chovných psů. Gouddyho, protože potřeboval posudek z klubové výstavy kvůli uchovnění a Goshu, která je naše nastupující chovatelská generace. Gouddy dostal ve třídě Otevřené, nádherný posudek a známku VD (velmi dobrá). Tím má splněny chovné podmínky. Achim ve třídě Veteránů získal V1 a v závěrečných kolech ještě BOV a Gosha si vyběhala z pěti fenek ve třídě Mladých V1, CAJC a nakonec v závěrečných soutěžích i BOJ.

Takže:

Gouddy Sachmet, VD – chovný pes

Achim ze Štíteckých zahrad, V1, BOV

Gosha ze Štíteckých zahrad, V1, CAJC, BOJ

GRATULUJEME!!!

MVP NORD BOHEMIA CANIS Litoměřice

24. května

Na tuto výstavu jsem se rozhodla přihlásit Goshu a Achima. Goshu jsem přihlásila do třídy „Mladých“, ve které získala: Výborná 1, CAJC, BOJ a BOS Achim ve třídě Veteránů získal: Výborná 1, BOV, BOB a podařilo a v závěrečných soutěžích se mu podařilo dostat i na „bednu“ - III. místo Nejlepší veterán. Gosha se moc líbila a Achim dokázal, že je pořád v „akci“. Jsem na ně moc pyšná!!! Byl to pro nás příjemně strávený den, i když už začal ve 4 hodiny ráno.

Zkoušky vloh

10. května

Jelikož jsem byla letos vytížená s přípravami dětí z kroužku DMM Tetřívci Štíty, kterých jsem vedoucí, na celostátní soutěž pod hlavičkou ČMMJ Zlatou srnčí trofej a akce se mi křížily, velice jsem uvítala vzájemnou spolupráci s člověkem, který mi Gouddyho na zkoušky připravil a předvedl… Mates ještě jednou moc díky!!! Gouddy Sachmet, ZV 1. cena (220 bodů).

Jarní svod psů - OMS Šumperk, Dolní studénky

19. dubna

Naše dorostenka, Gosha ze Štíteckých zahrad (9 měsíců), si splnila svoji první exteriérovou povinnost a zúčastnila se Jarního svodu loveckých psů. Nic jí nechybí, nic nepřebývá. Panu rozhodčímu se moc líbila, prý máme moc krásnou fenku.

Výcvikový víkend Horka nad Moravou

4. - 6. dubna

Protože letošní zima byla mírná a jaro nastoupilo docela brzy, mohli jsme začít dříve i s výcvikem. Zúčastnili jsme se s Gouddym a Goshou výcvikového víkendu, kde jsme se zaměřili hlavně na nácvik na ZV (zkoušky vloh). S Goshou zatím jen tak cvičně, s Gouddym už v plném nasazení.

Aktualizace

3. února

Přidali jsme nové informace a fotky do odrážky o vrhu G a dále info o nové člence naší smečky Goshe.

PF 2014

1. ledna

VÝMARSKÝ OHAŘ

ARCHIV NOVINEK

© 2010 ze Štíteckých zahrad
všechna práva vyhrazena, bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoliv další publikace obsahu stránek